Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Iphone 7 Plus Perfekt ! 32Gb

Postuar nga Iphone ne 21/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 420,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Detajet e njoftimit

Shes Iphone 7 Plus Jet Black. Iphoni eshte bashk me kutin origjinale . Shoqerohet me karikues origjinal dhe kufje dhe te gjitha aksesoret qe kishte ne kutine e vet bashk me 6 covera .

Kontakto njoftuesin

Iphone
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 163
Vizita e fundit : 13/07 Ora 14:54
Nr i njoftimit : 13312
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK