Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vlore / Apartament Pushimi afer Det...

Postuar nga Apartamente Pushimi Vlore ne 24/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Siperfaqja : 80 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Apartament pushimi afer detit per sezonin e veres. Apartamenti eshte 2+1+1 Ballkon, me siperfaqe 80m2. Apartamenti permban: Ambjent rrethues clodhes dhe ku mund te luajne femijet, Parkim ne garazh falas, Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Kondicioner, Internet falas, 1 Krevat dopjo, 2 krevate tek, 2 Divane qe mund te hapen. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !

Kontakto njoftuesin

Apartamente Pushimi Vlore
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 89
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:22
Nr i njoftimit : 14127
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK