Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament Pushimi ne Vlore / Afer ...

Postuar nga Apartamente Pushimi Vlore ne 24/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 50,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Siperfaqja : 70 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe rreth 70m katrore, ndodhet rreth 150m prane detit ne rrugen Dhimiter Thanasi. Apartamenti perfshin: Ambjent rrethues clodhes dhe ku mund te luajne famijet, Parkim ne garazh falas, Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Internet falas. 1 Krevat dopjo, 2 Divane qe mund te hapen. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !

Kontakto njoftuesin

Apartamente Pushimi Vlore
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 81
Vizita e fundit : 11/10 Ora 04:30
Nr i njoftimit : 14128
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK