Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament Pushimi Vlore / Zona Lun...

Postuar nga Apartamente Pushimi Vlore ne 24/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 50,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Siperfaqja : 70 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1+2 Ballkone, me siperfaqe rreth 70m katrore, ndodhet rreth 80m prane detit ne rrugen Rushit Gurishova. Apartamenti perfshin: Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Kondicioner, Internet falas. 1 Krevat dopjo, 2 Krevate tek, 2 Divane qe mund te hapen. Ka parkim ne rruge dhe pereth pallatit. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !

Kontakto njoftuesin

Apartamente Pushimi Vlore
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 85
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:22
Nr i njoftimit : 14126
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK