Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Me shumicë Apple iPhone

Postuar nga Hon Kwong Andy Leung ne 04/01/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 600,00 €

Qyteti/Fshati : Lisboa

Detajet e njoftimit

Ne jemi një kompani e ligjshme e elektronikës dhe ne ofrojmë më të mirët online me shumicë dhe pakicë me shumicë telefonat celular të të gjitha llojeve dhe elektronike në përgjithësi.

100% origjinale dhe dorezuar me pajisje te plota te plota te vulosur ne kutine me garanci dhe faturë.

IPhone i Apple:

Apple iPhone XS Max 512GB
Apple iPhone XS Max 256GB
Apple iPhone XS Max 64GB

Apple iPhone XS 512GB
Apple iPhone XS 256GB
Apple iPhone XS 64GB

Apple iPhone XR 256GB
Apple iPhone XR 128GB
Apple iPhone XR 64GB

Apple iphone x 64GB
Apple iphone x 256GB

Apple iPhone 8 Plus 64GB
Apple iPhone 8 Plus 256GB

Apple iphone 8 64GB
Apple iphone 8 256GB

Apple iPhone 7 Plus 256GB
Apple iPhone 7 Plus 128GB
Apple iPhone 7 Plus 32GB

Apple iPhone 7 256GB
Apple iPhone 7 128GB
Apple iPhone 7 32GB

Produkti tjetër i telefonisë celulare që kemi janë të shënuara më poshtë:

Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Pixel Google, NOKIA, HUAWEI, CAT, HTC, Motorola, Lenovo, Xiaomi, Oppo, Realme, Meizu, Vivo, Asus, ZTE, Alcatel, Microsoft, Vodafone, Energizer, Lava, Micromax , BLU, Maxwest, Wiko, Acer, Panasonic, YU, Verykool, Plum.

Ne merremi me shumëllojshmëri të markave të reja elektronike si Gadgets Mobile Phones, Lap Top, Ipad, TV, Kamera, Konsolë, Vegla muzikore, Kompjuter, Kamera, Frigorifer, MSI GeForce, Switch Cisco, Antminer, Baby Stroller Vegël muzikore etj.

Dorëzimi Express në botë.

Na kontaktoni më poshtë nëse jeni të interesuar të blini me ne.

E: mail: vtechelectronicseurop77@gmail.com
Skype: Hon Kwong dhe Andy Leung

Kontakto njoftuesin

Hon Kwong Andy Leung
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 127
Vizita e fundit : 12/07 Ora 12:16
Nr i njoftimit : 13496
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK