Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Golf 1.9 TDI Viti 2007,

Postuar nga andy ne 12/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 4 600,00 €

Qyteti/Fshati : Maminas

Kilometra : 177000

Viti Prodhimit : 2007

Motor Kubik : 1900 Cm3

Marka : Volkswagen

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

VW Golf V 1.9L TDI (105 Cv ) Viti 2007 Karburanti Nafte Transmisoni Manuale 177,000 km Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mir.Me Dogane Te Paguar.

Kontakto njoftuesin

andy
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 535
Vizita e fundit : 17/08 Ora 15:51
Nr i njoftimit : 12086
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK