Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ofrojmë Dhoma,Studio,dhe Apartment...

Postuar nga Prona24.al ne 25/08/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirana

Siperfaqja : 95 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Ofrojmë Dhoma,Studio,dhe Apartmente me Qera Ditore për Pushime Verore në Halkidiki Greqi.

Nëse dëshironi të qëndroni, kaloni plazhin në det, ujë të pastër kristal dhe rërë të bardhë në plazh, duke eksploruar histori të pasur, duke shijuar gastronominë më të mirë, NEA POTIDEA HALKIDIKI është zgjedhja ideale për pushimet tuaja të paharrueshme ose qëndrimin më të gjatë. Infrastruktura e pasur, komplekset e shumta turistike, marinat dhe qendrat tregtare, si dhe ajri i pastër nga malet përreth pyjeve me pisha, e bëjnë Nea Potidea një destinacion të dëshirueshëm për qëndrim më të gjatë, pushim dhe jetesë. Ju mundëson të shijoni shumë taverna, kafene, butiqe, disko dhe klube të natës që tërheqin turistë nga e gjithë rrethi, duke e bërë atë një nga qytetet më argëtues në Halkidiki, dhe shumëllojshmëria e dyqaneve dhe butikëve ofron një mundësi interesante për blerje të të gjitha moshave.

Vila " Sammys Rooms " ndodhet në Nea Potidea në rreshtin e dytë 80 m nga deti, afër një tregu të madh. Vila ka studiot dyshe, treshe dhe katërshe, si dhe apartamente të mëdha dyshe dhe treshe me dhoma gjumi për 6 dhe 8 të rritur, të rinovuara dhe të pajisura plotësisht. Vila është në dy kate me ashensorin e vet dhe katin e ulët. Të gjitha studiot dhe apartamentet kanë një aneks kuzhine të pajisur plotësisht, ballkon, tharëse flokësh, TV, ajer te kondicionuar dhe internet falas (wifi). Në oborrin e vilës ka një kuzhinë të përbashkët me një Barbeque në dispozicion të mysafirëve.

Çmimet Varjojne ne Varesi te Neteve te qendrimit dhe Perjudhes (Muajit).

???????????????????????????? ????????????.????????????????????????.???????? ???????????? ???????? ???????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????? ???????? ???????????????????? ???????????????? ???????????? ???????????????? ???????????????????? ????????????????????????????.

Per Rezervime ???????????????????????????????????????? 00306994867940 ???????????????????? & ???????????????????????????????? (????????????????????-????????????????????????????????????????????-????????????????????????????????)

???? Klikoni tek Linku per te pare ne format 360° Dhomat dhe Godinen.
➡️➡️➡️ https://www.google.com/search?client...2520Apartments

#sammysrooms #sammys

Kontakto njoftuesin

Prona24.al
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 1087
Vizita e fundit : 02/04 Ora 11:34
Nr i njoftimit : 12914
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK