Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tirane, jap me qera apartament 1+1+...

Postuar nga Dennis ne 13/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane Kopshi Zoologjik

Siperfaqja : 70 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 70 m² 300 Euro (Kopshi Zoologjik)

Jepet me qira per arsye emigrimi, vetem afatgjate apartament 1+1+1 aneks gatimi + 1 ballkon, i ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, 2 kondicionere, lavatrice, TV 42 polc, Internet, si dhe cdo aksesore tjeter te nevojshem. Lerohet ne fund te muajit prill, 300 Euro/muaj (Kopshi Zoologjik) tek supermarketi PAM

Cel. : 0692020644

Kontakto njoftuesin

Dennis
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 44
Vizita e fundit : 22/04 Ora 05:55
Nr i njoftimit : 12107
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK