Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë për shitje në Shtoj

Postuar nga Rino ne 15/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 155 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shtoj

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë të ndodhur në Shtoj.
Prona ka sipërfaqe 720 m² nga ku ndërtim janë 220 m² dhe është dy-katëshe.

Vila përbëhet nga: – salloni,
– dhomë ndenje me oxhak,
– kuzhina,
– 3 dhoma gjumi,
– 2 banjo,
– 2 ballkone.

Cilësitë e vilës: – ka sistem kaldaje,
– të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicionerë,
– ka sistem monitorimi me kamera,
– rrugica është e shtruar me asfalt
– ofron garazh.

????ÇMIMI: 155’000 €
——————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 132
Vizita e fundit : 08/02 Ora 21:31
Nr i njoftimit : 14094
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK