Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private për shitje në Xha...

Postuar nga Rino Nika ne 03/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 145 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej.

Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe 50m² është oborr.

Shtëpia ofron: – dy sallone

– 2 kuzhina

– dy dhoma gjumi matrimoniale

– dy dhoma gjumi

– dy banjo

– një papafingo

– ballkon

– verandë.

ÇMIMI: 145’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765 ose ?+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 44
Vizita e fundit : 04/12 Ora 22:39
Nr i njoftimit : 14612
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK