Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private për shitje në Xha...

Postuar nga Rino Nika ne 27/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 145 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej.
Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe 50m² është oborr.
Shtëpia ofron: – dy sallone
– 2 kuzhina
– dy dhoma gjumi matrimoniale
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– një papafingo
– ballkon
– verandë.

ÇMIMI: 145’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 89
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:25
Nr i njoftimit : 14134
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK