Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje në rrug...

Postuar nga Rino Nika ne 23/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 36 855,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në rrugën “Kokej”.

Shtëpia ofron: – një sallon + kuzhinë,

– një dhomë gjumi,

– një banjo.

Cilësitë e shtëpisë: – është e shtruar me pllakë

– ka dritare duralumini të pajisura me grila

– kondicioner në sallon

– është restaururar kohët e fundit

Pozicionohet në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për banim.

Shtëpia është e pajisur me të gjithë dokumentacionin e duhur të pronësisë.

????ÇMIMI: 4’500’000 lekë

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 70
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:11
Nr i njoftimit : 14432
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK