Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje në Toph...

Postuar nga Rino Nika ne 25/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 83 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë.

Shtëpia ofron një hapësirë të bollshme duke ofruar:

- 1 sallon,

- 1 kuzhinë gatimi,

- 4 dhoma gjumi

- 2 banjo.

Gjithashtu shtëpia ka papafingo me hapësirë të bollshme që ofron mundësi për dy dhoma gjumi dhe një banjo.

Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 224 m² me dokumente të rregullta.

????ÇMIMI: 83’000 € *I Negociueshëm*

---------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 74
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:11
Nr i njoftimit : 14445
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK