Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 28/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 180 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: lagjja “Rus”, te shkolla 9-vjeçare “10 Korriku”.

✅Kati i I përbëhet nga:

– Sallon + kuzhinë.

– Dhomë gjumi.

– Koridor.

– Një banjo.

✅Kati i II përbëhet nga:

– Dhomë gjumi matrimoniale.

– Dhomë gjumi.

– Verandë.

– Koridor.

– Banjo.

✔Cilësitë e vilës:

– Vila është një ndërtesë e re, e ndërtuar në vitin 2014.

– Zotëron një oborr me hapësirë të madhe dhe është shumë relaksuese.

– Ka një pus tradicional funksional.

– Pemë frutore të ndryshme.

– Në oborr ndodhet një ndërtesë (e re) prej 26m² e cila mund të përdoret për funksione të ndryshme.

– Shtëpia është e shtruar e gjitha me pllaka, ndërsa dritaret janë dopio xham dhe me grila të jashtme të cilat shërbejnë për izolimin e zhurmave dhe gjithashtu të temperaturës.

– Ndodhet në një zonë të qetë dhe me dalje në rrugën kryesore.

– Ka shkallë e jashtme për t’u ngjitur në katin e dytë.

– Shtëpia ka 2 sisteme ngrohje.

a) Sistem ngrohje me kondicioner që

ndodhen në çdo dhomë.

b) Sistem ngrohje me kaldajë.

– Shtëpia ofrohet në shitje me gjithë orenditë shtëpiake të cilat janë në gjendje shumë të mirë.

????️ÇMIMI 180’000 €

——————————–

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:????+355666666765 ose ????+355 22 247570

▶️Gjithashtu në adresën tonë ???? të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 72
Vizita e fundit : 04/12 Ora 22:39
Nr i njoftimit : 14588
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK