Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi dy-katëshe në shitje në ...

Postuar nga Rino Nika ne 11/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 105 100,00 €

Qyteti/Fshati : Bushat

Numri i dhomave : 6

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra.

Shtëpia është ndërtim i pas viteve ‘90 dhe është e restauruar kohët e fundit.
Ka 300 m² ndërtim dhe 2000 m² truall.

Kati i parë dhe i dytë përbëhen secili nga 3 dhoma gjumi, sallon, banjo dhe ambient gatimi.
Gjithashtu ka 2 depo + stallë të pozicionuara në ambientin pranë pronës.
Ndërtesa është në kushte optimale dhe e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme bashkëkohore.
Dritaret janë PVC me grila të vendosura në 2018, ka kondicioner dhe pajisje hidrosanitare cilësore.
Disponon hipotekë të rregullt.

????ÇMIMI: 13’000’000 lekë të reja *I DISKUTUESHËM*
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 84
Vizita e fundit : 13/09 Ora 04:08
Nr i njoftimit : 14081
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK