Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private me qira në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 22/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 200,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe të ndodhur në rrugën “Pogej”.
Shtëpia ka sipërfaqe prej 180 m² dhe ofron: – sallon
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
Cilësitë e shtëpisë: -e gjithë shtëpia është e shtruar me pllakë
– dhoma martësore ka parket
– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret
– ka kondicionerë në të gjitha dhomat e shtëpisë
Shtëpia ofrohet me qira e mobiluar.

????ÇMIMI: 25’000 lekë/ muaj
——————————–————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 87
Vizita e fundit : 11/10 Ora 04:56
Nr i njoftimit : 14118
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK