Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë për shitje në Ndocej

Postuar nga Rino ne 16/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 32 700,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës.

Cilësitë e tokës:

– Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.

– Ka një hapësire prej 225m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.

– Kjo prone është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

ÇMIMI: 40 milion lekë

———————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

+355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 85
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:09
Nr i njoftimit : 14393
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK