Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë për shitje në Ndocej.

Postuar nga Rino Nika ne 31/08/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet Haxhija”, rruga “Bashej”, Ndocej. Në përbërje të tokës është një shtëpi e vjetër dy-katëshe me sipërfaqe 386,3 m² për kat.

✔Cilësitë e tokës:

- Toka ka dalje në rrugën kryesore “Bajram Curri” si dhe në Unazën e qytetit.

- Toka ndodhet në një zonë të populluar që e bën të përshtatshme për ndërtimin e një banese private, të një pallati, të një ambienti shërbimi etj.

- Toka është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

????ÇMIMI: 40'000'000 lekë

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

????+355666666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 46
Vizita e fundit : 04/12 Ora 22:38
Nr i njoftimit : 14604
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK