Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë në shitje në Omaraj,Vrakë

Postuar nga Rino Nika ne 20/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 110 000,00 €

Qyteti/Fshati : Vrake

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake.
Toka ka nje siperfaqe prej 7 dynym (7000m²) dhe eshte e rrethuar nga te katra anet me mur rrethues.
Hyrja realizohet nga dera kryesore, si e vetmja menyre per te aksesuar pronen.

– Toka ne perberje ka nje pus prej 25 metrash te thelle si edhe sonde me shpim prej 60 metrash.
– Gjithashtu gezon edhe nje impiant per vaditje, sepse aktualisht ka te mbjella disa peme te ndryshme frutore.
– Ka dalje ne rrugen kryesore Shkoder-Koplik, pasi ndodhet ne vije dytesore.

CMIMI 110’000 € *I NEGOCIUESHEM*
——————————————-
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570
Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 61
Vizita e fundit : 22/09 Ora 12:51
Nr i njoftimit : 14108
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK