Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë në shitje në Dobraç

Postuar nga Rino Nika ne 24/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 65 850,00 €

Qyteti/Fshati : Dobrac

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”.

Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

????ÇMIMI: 1’000’000 lekë të reja/dynymi

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 82
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:08
Nr i njoftimit : 14439
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK