Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë në shitje në Dobraç

Postuar nga Rino Nika ne 24/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 72 400,00 €

Qyteti/Fshati : Dobrac

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”.
Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dynym.
Është e pajisur me të gjitha dokumentat e rregullta dhe është shumë e përshtatshme për ndërtim duke qenë zonë e banueshme me mjaft shtëpi përreth.

????ÇMIMI: 3 milionë lekë të reja/dynymi

*I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 74
Vizita e fundit : 15/10 Ora 23:39
Nr i njoftimit : 14124
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK