Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

super kufje mini me bluetooth

Postuar nga xhesi ndoka ne 14/01/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 800,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Detajet e njoftimit

shiten mini kufje me bluetooth (ngjyre lekure dhe ngjyr e bardh) , shum te vogla , te dizenjueshme per tu pershtatur perfekt me veshin te perdorshme ne cdo lloj situate lidhen me bluetooth me cdo lloj celulari / laptopi ose me bluetoothin e makines
mund te perdoren dhe per te kopjuar ne provime , ose kur jeni ne makine te flisni ne celular qe tju shpetoni gjobave te makines , bateri mbi 8 ore me nje karikim te vetem shoqerohet me manualin e perdorimit dhe fishen e karikimit , cmimi 18 mij lek te vjetra transport ne te gjithe shqiperine falas per porosi nr teli +355688839014 ose whatsapp +355666102488

Kontakto njoftuesin

xhesi ndoka
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 114
Vizita e fundit : 15/07 Ora 18:53
Nr i njoftimit : 13539
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK