Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Objekt për shitje në Velipojë.

Postuar nga Rino Nika ne 26/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 160 000,00 €

Qyteti/Fshati : Velipoje

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë.
Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² oborr
Godina është një-katëshe dhe ofron 3 hyrje.

Cilësitë e hyrjeve: - janë shtruara me pllakë
- dritare duralumini
- dyer duralumini
- kane banjo të pajisur me hidrosanitaret e duhura
- janë të pajisura me kondicionerë.

Godina ndodhet në një zonë mjaft të qetë, larg smogut të qytetit.
Oborri është i bollshëm dhe i rrethuar, gjithashtu ofron vend parkimi.

*Objekti eshte e pajisur me dokumentacion të rregullt*

????ÇMIMI: 160'000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 87
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:07
Nr i njoftimit : 14449
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK