Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OKAZION: Dyqan në shitje në Shën...

Postuar nga Rino Nika ne 21/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 180 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në zonën turistike të Shëngjinit.
Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 140 m² dhe ndodhet në katin përdhesë të pallatit.

Gjithashtu, ambienti ka dalje në rrugën kryesore dhe ofron një hapësirë prej 70 m² për shfrytëzim.

????ÇMIMI: 220’000 €
????ÇMIMI OKAZION: 180’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 69
Vizita e fundit : 16/10 Ora 00:11
Nr i njoftimit : 14114
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK