Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Biznes për shitje në Shirokë

Postuar nga Rino Nika ne 26/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 33 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shiroke

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shirokë.

Ambienti ndodhet pranë rrugës kryesore.

Ka një ndërtim shumë cilësor, bashkëkohor dhe totalisht funksional.

Ndahet në dy ambiente kryesore: ambienti i shërbimit dhe ambienti i kuzhinës.

- Ambienti i shërbimit është i përbërë nga tavolina me një shpërndarje dhe dekorim me shumë shije.

- Ambienti i kuzhinës ka të gjitha paisjet më bashkëkohore në funksion të plotë.

- Ka edhe dy banjo të kompletuara me hidrosanitaret e duhura.

Biznesi përfshin edhe një ambient të jashtëm mes gjelbërimit duke ofruar mundësinë e shfrytëzimit të një bari me një pamje realksuese nga liqeni i Shkodrës.

Ambienti ka një sistem kondicionimi dhe aspirimi qendror shumë cilësor dhe mjaft të kushtueshëm.

Ambienti ofron mundësi zhvillimit të biznesit.

????ÇMIMI: 33'000 € *Brenda çmimit të shitjes është i përfshirë dhe qiraja për 1 vit*

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 94
Vizita e fundit : 13/02 Ora 07:09
Nr i njoftimit : 14263
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK