Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi për shitje në qen...

Postuar nga Rino Nika ne 23/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 420 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektoratit.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 350 m² dhe ndodhet në katin e parë të një pallati të ri.

????ÇMIMI: 420’000 €
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 65
Vizita e fundit : 10/10 Ora 23:08
Nr i njoftimit : 14119
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK