Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi për shitje në Sar...

Postuar nga Rino Nika ne 11/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 185 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.

Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Cilësitë e ambientit: – është i shtruar me pllake

– ka tavan gipsi

– është i ndarë në dy ambiente

– ka një banjo

– ka sistem aspirimi

– sistem kondicionimi

– ka vetratë xhami.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

????ÇMIMI: 185’000 €

—————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 78
Vizita e fundit : 04/12 Ora 09:47
Nr i njoftimit : 14190
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK