Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi në shitje te Casa ...

Postuar nga Rino Nika ne 29/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 41 m². ndodhet në katin e parë te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
Ka në përbërje një banjo dhe ka vetratë xhami.
Mund të shfrytëzohet edhe sipërfaqja e lulishtes që ka përpara.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 258
Vizita e fundit : 29/11 Ora 13:32
Nr i njoftimit : 12635
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK