Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan me qira pranë ADISA

Postuar nga Rino Nika ne 06/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 165,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë ADISA.

Dyqani ka sipërfaqe 26 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion ky që i mundëson lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Është i shtruar në pllakë.

Mund të përdoren si zyra ose biznese të ndryshme.

Ka në përbërje një banjo.

????ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj

—————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 68
Vizita e fundit : 02/12 Ora 17:37
Nr i njoftimit : 14309
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK