Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dyqan me qira në Zdrale

Postuar nga Rino Nika ne 08/05/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 61 m².

Dyqani ndodhet në katin e parë të pallatit.

Është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.

Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 80
Vizita e fundit : 14/10 Ora 05:57
Nr i njoftimit : 14064
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK