Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira në Parruc...

Postuar nga Rino Nika ne 24/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 100,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e parë me adresë: sheshi “Parrucë”.
Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 50 m².

Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini, tavane gips dhe kondicioner.
Mund të përdoren si zyra ose biznese të ndryshme.
Ka në përbërje një banjo.
Ndodhet fare pranë qendrës së qytetit duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

????ÇMIMI: 1100 € neto në muaj
—————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 71
Vizita e fundit : 02/10 Ora 07:17
Nr i njoftimit : 14123
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK