Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtepi private 2+1 ne shitje tek ...

Postuar nga Rino Nika ne 26/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 130 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg.

Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr.

Hyrja ndahet respektivisht ne:

– Sallon + Kuzhine

– 2 dhoma

– Banjo

Cilesi te tjera te kesaj prone:

– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete,e pershtatshme per familjare.

– Eshte rikonstruktuar vitet e fundit.

– E shtruar e gjitha ne pllake.

– Banjo e re me te gjitha hidrosanitaret.

– Dyert e brendshme prej druri.

– Dritaret dopio-xham.

– Oborr te bollshem per parkimin e nje automjeti.

– E pajisur me hipoteke.

CMIMI 60’000 €

———————————————

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570

gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 64
Vizita e fundit : 10/02 Ora 06:40
Nr i njoftimit : 14448
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK