Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 3+1 për shitje te Dolla...

Postuar nga Rino Nika ne 29/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 105 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 132 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Nuri Bushati”, te Dollari.

Apartamenti ka sipërfaqe 132 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon + kuzhina

– tre dhoma gjumi

– një dhomë e vogël që mund të shërbejë si zyrë

– dy banjo

– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar i gjithë apartamenti me parket

– ka dritare duralumini të pajisura me grila

– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret

– ka kondicioner në çdo dhomë

– kuzhina është e kompletuar me të gjitha elektroshtëpiaket

– ballkoni është i mbyllur

Apartamenti ofrohet për shitje i arreduar.

????ÇMIMI: 105’000 €

——————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 70
Vizita e fundit : 06/12 Ora 17:04
Nr i njoftimit : 14592
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK