Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 për shitje tek stac...

Postuar nga Sun Real Estate ne 15/10/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 31 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 68 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek stacioni i trenit. Apartamenti ka sipërfaqe 68 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III). Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një ballkon Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë/parket – një ballkon. Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar. ????ÇMIMI: 38 milion lekë —————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 20
Vizita e fundit : 22/11 Ora 00:32
Nr i njoftimit : 14755
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK