Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 për shitje tek Saha...

Postuar nga Rino Nika ne 23/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 46 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 72 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati.

Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 72 m².

Përbëhet nga: – salloni

– kuzhina

– dy dhoma gjumi

– një banjo të kompletuar

Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë, ka dritare duralumini dhe 3 kondicionerë.

Apartamenti është tërësisht i restauruar dhe ofrohet për shitje pjesërisht i mobiluar.

????Çmimi: 46’000 €

——————————–—————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 55
Vizita e fundit : 12/02 Ora 12:14
Nr i njoftimit : 14435
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK