Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 për shitje pranë ...

Postuar nga Rino Nika ne 25/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 78 195,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 120 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë Traditës.
Apartamenti ka sipërfaqe 120.3 m² dhe ndodhet në katin e IV të banimit.

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: – salloni
– dy dhoma gjumi
– dy ballkone
– dy banjo

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar ne pllakë
– dritare duralumini të pajisur me grila
– dhomat janë të shtruara me parket
– apartamenti është i ri
– ka dyer druri.

Apartamenti është i pajisur me çertifikatë karabinare.

????ÇMIMI: 650 €/m²
—————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 64
Vizita e fundit : 10/10 Ora 16:52
Nr i njoftimit : 14130
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK