Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 për shitje në rrug...

Postuar nga Rino Nika ne 30/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 120 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Pogej”, Rus.

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim dhe ka sipërfaqe prej 120 m².

Ofron: -sallon+kuzhinë

-dy dhoma gjumi

-dy banjo

-një ballkon

Apartamenti është i ri dhe i gjithi i shtruar në pllakë.

Pallati ka ashensor.

????ÇMIMI: 60’000 €

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 46
Vizita e fundit : 03/12 Ora 17:02
Nr i njoftimit : 14596
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK