Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 për shitje në rrug...

Postuar nga Rino Nika ne 22/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 73 600,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 104 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën "Bujar Bishanaku'.

Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e katërt banim.

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: - sallonin dhe kuzhinën

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - ballkonet ofrojnë pamje nga rruga kryesore

- ka ashensor

- ofrohet në shitje i mobiluar.

- apartamenti është i shtruar në pllakë

- pallati është ndërtim i viteve të fundit

- dritaret janë duralumini dhe janë të pajisura me grila

????ÇMIMI: 9'000'000 lekë

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 66
Vizita e fundit : 14/02 Ora 15:39
Nr i njoftimit : 14428
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK