Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje tek Varre...

Postuar nga Rino Nika ne 05/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 50 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 70 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Hile Mosi”, pranë varrezave katolike.

Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Përbëhet nga: – salloni dhe kuzhina

– dy dhoma gjumi

– një banjo.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar i gjithi me parket

– dritare duralumini të pajisura me grila

– ka kapotë të jashtme për izolim ndaj temperaturës

– banjoja është me pllakë dhe ka të gjitha hidrosanitaret e duhura

– ka kondicioner në sallon dhe në njërën nga dhomat e gjumit

– kuzhina është e pajisura me të gjitha elektroshtëpiaket.

Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe ofrohet në shitje i arreduar.

????ÇMIMI: 50’000 €

———————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 43
Vizita e fundit : 17/11 Ora 01:11
Nr i njoftimit : 14620
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK