Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje tek Roton...

Postuar nga Rino Nika ne 26/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 70 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 151 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Lëvizja e Postrribës”, tek rotondoja e Policisë.

Apartamenti ka sipërfaqe 151 m² dhe ndodhet në katin e tetë.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon + kuzhinë

-dy dhoma gjumi

-dy banjo

-verandë

-ballkon.

Veçoritë e apartamentit: -është i gjithi i shtruar me pllakë

-banjo të kompletuara

-të gjitha dritaret janë të pajisura me grila

-dyer druriApartamenti është ndërtesë e re, shtruar e gjitha në pllakë dhe pallati ka ashensor.

????ÇMIMI: 70’000 €

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 40
Vizita e fundit : 20/11 Ora 06:51
Nr i njoftimit : 14573
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK