Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje te Teatri...

Postuar nga Rino Nika ne 30/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 51 200,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 80 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² te teatri “Migjeni”.

Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri.

Ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.

????ÇMIMI: 640 €/m²

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 41
Vizita e fundit : 02/12 Ora 12:44
Nr i njoftimit : 14598
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK