Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje rruga &qu...

Postuar nga Rino Nika ne 20/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 87 750,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 135 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”.

Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit.

Ambjenti i brendshëm është i bollshëm duke ofruar një sallon, një kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon.

Gjithashtu ka dhe një verandë që rrethon të gjithë apartamentin.

Apartamenti shitet i pamobiluar.

????ÇMIMI: 87’750 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 62
Vizita e fundit : 07/02 Ora 14:27
Nr i njoftimit : 14424
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK