Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje në Velip...

Postuar nga Rino Nika ne 22/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 140 000,00 €

Qyteti/Fshati : Velipoje

Siperfaqja : 282 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Velipojë.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 282 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallatit.

Ka sallon dhe kuzhinë, dhomë matrimoniale, një dhomë me shtrat dopio dhe marinar si dhe 2 banjo.

Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti që mund të shijohet nga veranda prej 174 m².

Apartamenti i shitet i mobiluar.

????ÇMIMI: 140’000 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 60
Vizita e fundit : 15/02 Ora 07:06
Nr i njoftimit : 14429
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK