Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 28/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 44 400,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 111 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus dhe me një sipërfaqe prej 111 m².
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri të pajisur me ashensor.
Ka dy dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon.
Zotëron hipoteke të rregullt si dhe ofrohet kontratë dritash dhe uji.

????ÇMIMI: 400 €/m²
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 66
Vizita e fundit : 15/10 Ora 22:27
Nr i njoftimit : 14138
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK