Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje, te Dolla...

Postuar nga Rino Nika ne 31/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 100 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me adresë: Rruga “Nuri Bushati” (Te dollari).

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtesës (kati i parë i banimit) me një hapësirë banimi prej 100m² (85 m² + 15m² pjesë e përbashkët), e cila përbëhet nga: dy dhoma gjumi, një sallon, një kuzhinë dhe dy banjo.

Apartamenti është i pajisur me sistem kaldajë, i shtruar i gjithi me pllakë, ka dritare dopio-xham, dyer druri .

Jetojnë vetëm dy familje për kat, gjë që siguron qetësi për banuesit.

Njëra dhomë është e pajisur me banjo.

????ÇMIMI: 60’000 € *I NEGOCIUESHËM*

——————————–

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 46
Vizita e fundit : 03/12 Ora 11:26
Nr i njoftimit : 14602
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK