Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 për shitje tek Enot...

Postuar nga Rino Nika ne 25/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 355,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 74 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 pranë Enotekës, G'juhadol.

Apartamenti ka sipërfaqe 74.6 m² dhe ndodhet në katin e parë.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është shumë e qetë dhe afër të gjithë faciliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, bar- restorant etj.

Përbëhet nga: - salloni + kuzhina

- dhomë gjumi

- një banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit:- është apartament i ri

- është i shtruar i gjithë apartamenti me pllakë

- dritare duralumini të pajisura me grila

- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret e nevojshme

Apartamenti ofron gjithashtu dhe garazhd me sipërfaqe 25 m².

????ÇMIMI i APARTAMENTIT: 675 €/m²

????ÇMIMI I GARAZHDIT: 10'000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 75
Vizita e fundit : 01/04 Ora 15:57
Nr i njoftimit : 14444
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK