Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 për shitje në Veli...

Postuar nga Rino Nika ne 17/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 59 000,00 €

Qyteti/Fshati : Velipoje

Siperfaqja : 70 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 e ndodhur tek Kompleksi Fishta, Velipojë.
Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Përbëhet nga: – kuzhina,
– një dhomë gjumi,
– një banjo,
– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,
– ka kondicioner në kuzhinë,
– ka dritare duralumini,
– banjoja është e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret e duhura

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar dhe gjithashtu ofron mundësinë e blerjes së një garazhdi 40 m².

????ÇMIMI I APARTAMENTIT: 59’000 €
——————————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 71
Vizita e fundit : 19/09 Ora 07:52
Nr i njoftimit : 14101
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK