Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 për shitje në Durr...

Postuar nga Rino Nika ne 17/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 42 000,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Siperfaqja : 63 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Pista “Kosova”, në Durrës.
Apartamenti ka sipërfaqe 63.6 m² dhe ndodhet në katin e shtatë.

Përbëhet nga: – salloni
– një dhomë gjumi
– një banjo
– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– dritaret janë duralumi dhe të pajisura me grila
– pallati ka ashensor
– banjoja është e kompletuar me hidrosanitaret e duhura
– ofron pamje nga deti

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar, pozicioni tij i mundëson lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

????ÇMIMI: 42’000 €
—————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 95
Vizita e fundit : 05/12 Ora 00:02
Nr i njoftimit : 14104
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK