Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje tek ish-P...

Postuar nga Rino Nika ne 28/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 23 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 57 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e IV me sipërfaqe 57.5 m² dhe me adresë: tek ish-Parku i autobusave, Shkodër.

Apartamenti është i rikonstruktuar dhe shitet i pamobiluar, përveç banakut dhe banjos.

????ÇMIMI: 23’000 €

——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 77
Vizita e fundit : 15/10 Ora 22:28
Nr i njoftimit : 14137
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK