Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje te teatri...

Postuar nga Rino Nika ne 23/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 51 200,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 80 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m².
Ndodhet në katin e pestë të pallatit pranë teatrit “Migjeni”.
Apartamenti ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.

????ÇMIMI: 640 €/m²
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 75
Vizita e fundit : 04/10 Ora 12:12
Nr i njoftimit : 14121
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK